Menu

Suche karmy dla psów zdrowych-5najlepszych

   Właściciel kochający psa dokłada bez wątpienia wszelkich starań, aby jednocześnie jego pupil otrzymywał wartościowe oraz pełnoproporcjonalne pożywienie. W związku z czym wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom klientów między innymi ,,firma Krakvet.pl” stworzyła określoną bazę karm suchych dla wszelkich szczeniąt liczących się owych producentów. Można do nich między innymi zaliczyć Acana i ANF, jak i również Animonda czy Arion. Wskazuje się również Belcando oraz Bento Kronenm, jak i również Best Choice.

Zatem to jedynie początek tak imponującej listy. Poza tym polecane przez nich produkty, pomimo wysokiej jakości charakteryzują się jednocześnie ,,nieproporcjonalnie” niską ceną. Karmy dla zdrowych psów są podzielone ze względu na wiek naszego czworonoga. Wskazuje się zatem, że pierwszym z podziałów jest napewno karma dla szczeniąt małych ras. Pokarm ten najczęściej dzieli się na trzy grupy: karmy z kurczakiem, karmy z jagnięciną i ryżem, jak i również karmy o pozostałych smakach. Karmy z kurczakiem. Można między innymi wskazać na ORIJEN PUPPY – jest to sucha karma, która jest odpowiednia dla naszych szczeniąt.

   Producenci wskazują, iż ma ona w składzie między innymi: ,,świeże mięso kurczaka (20%), dehydratyzowane mięso kurczaka (15%), świeża wątróbka z kurczaka (4%), świeże mięso śledzia (4%), świeże mięso indyka (4%), dehydratyzowane mięso indyka (4%), świeża wątróbka z indyka (3%), świeże całe jaja (3%), świeże mięso sandacza (3%), świeże mięso łososia (3%), świeże serca kurczaka (3%), chrząstka z kurczaka (3%), dehydratyzowane mięso śledzia (3%), dehydratyzowane mięso łososia (3%), olej z wątróbki kurczaka (3%), jak i również tłuszcz z kurczaka (2%)”.

   Zaznacza się, że wszystkie szczenięta posiadają naturalną potrzebę owej diety bogatej w owe mięso, z zdecydowanie mniejszą ilością owoców, jak i również warzyw oraz ziół. W związku z czym karma ,,ORIJEN PUPPY” posiada jednocześnie w składzie kurczaka z hodowli ,,bezklatkowej” indyka, a co za tym idzie jaja składane w gniazdach i dziko łowionego sandacza czy śledzia. Poza tym jest bogata w bardzo odżywcze białko oraz tłuszcze, których jednocześnie potrzebują szczenięta, a poza tym nagrodzona karma ORIJEN PUPPY o dość niskiej zawartości glukozy, która wspiera rozwój owej masy mięśniowej oraz dostarcza energię potrzebną szczenięciu do odkrywania owego świata. Zatem jest ona przygotowywana bez wątpienia z najlepszych oraz najświeższych kanadyjskich składników typu karma ORIJEN sprawia, iż szczeniak jest szczęśliwy oraz zdrowy i silny.