Menu

Przysmaki dla psa - przegląd

   Wyróżnia się wiele przysmaków dla psów. Poniższy artykuł ma na celu przedstawienie kilku z nich. Pierwszym z nich jest KRAKVET Przysmak dla psa - kurza łapka za jedyne dwadzieścia dziewięć groszy. Producenci opisują go jako wyjątkowo aromatyczny ,,przysmak” dla naszego psa od KRAKVET wykonany w stu procentach z naturalnych produktów – skutkuje to tym, iż stanowi źródło zdrowia oraz wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Wskazuje się również, iż zawiera następujące witaminy A i E oraz D3. To właśnie one usprawniają doskonale nam znany układ odpornościowy, który opóźnia proces starzenia i mają również dobroczynny wpływ na działanie wszystkich organów (wewnętrznych). Należy również podkreślić, że wyróżnia się brakiem konserwantów oraz sztucznych wspomagaczy ich smaku. Poza tym przysmak w żaden sposób nie podrażnia żołądka - stanowi zupełnie zdrowy dodatek do danej diety. Wskazuje się, że jest smaczny oraz chrupiący, który zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia oraz żucia.

   Skutkuje to tym, że dba o zdrowie czy higienę jamy ustnej. Następnie można wskazać KRAKVET Natural Snack, czyli kości dla psa z dodatkiem kurczaka. Za osiemdziesiąt gram zapłacimy niecałe osiem złotych. KRAKVET Natural Snack to również bez wątpienia pyszne kości, o smaku kurczaka dla psa. Bez wątpienia przekąska zawiera dziewięćdziesiąt osiem procent mięsa z kurczaka, a co za tym idzie dostarcza w większości przypadków niezbędnej porcji pomiędzy innymi białka czy witamin. Zatem produkty pochodzące z ekologicznych, a jednocześnie najlepszych hodowli są ową gwarancją najwyższej jakości.

Musimy pamiętać, że przekąska nie zawiera żadnych ,,sztucznych” dodatków, jak i również zbóż, skutkuje to tym, że w stu procentach jest zdrowa oraz łatwo przyswajalna przez naszego pupila. Specjaliści wskazują, iż świetnie sprawdzi się w roli codziennej nagrody w czasie treningu, na przykład za dobre zachowanie czy zupełnie nowo zdobyte umiejętności czy jako urozmaicenie diety. Musimy również pamiętać, że forma tegoż przysmaku pomaga w zaspokojeniu naturalnej potrzeby życia psa, a co za tym idzie redukuje również płytkę oraz kamień nazębny.