Menu

Preparaty na pasożyty dla kotów - przegląd

Ówcześnie można spotkać liczne preparaty dotyczące aspektu preparaty przeciwko pasożytom dla kotów. Zalicza się do nich na przykład VET-AGRO Fiprex. Wskazuje się, że jest to bez wątpienia preparat do zwalczania licznych pcheł, jak i również kleszczy, wszy  oraz wszołów u psów czy kotów. Właściwości ukazują, że jest to produkt do zwalczania wskazanych pcheł, kleszczy.

Zatrzymując się dłużej przy aspekcie pcheł wykazuje się, iż posiadają natychmiastowe działanie, skutkuje to tym, że poszczególne kleszcze giną w czasie od dwudziestu czterech do czterdziestu ośmiu godzin. Poza tym preparat ten przenika w głąb ich skóry. To właśnie tam równomiernie rozprzestrzenia się w poszczególnej warstwie lipidowej. Skutkuje to tym, że poprzez gruczoły łojowe jest bez wątpienia systematycznie uwalniany na powierzchnię naskórka, a co za tym idzie tworząc jednocześnie warstwę ochronną, którą skutecznie zabezpiecza przed ową inwazją ektopasożytów.

W związku z czym przedstawiony preparat zabezpiecza KOTY przed dostępnymi kleszczami w czasie od trzech do nawet czterech tygodni oraz przed pchłami na okres około pięciu tygodni. Musimy mieć również na uwadze, że preparat ten zabezpiecza owe psy przed kleszczami przez czas od trzech do pięciu tygodni  oraz przed pchłami na okres do trzech miesięcy. Co dalej? Następnie należy wskazać ,,BAYER Advantag” są to bardzo dobre krople na pchły dla naszych kotów. Poza tym krople na pchły ,,BAYER Advantage” stosuje się jednocześnie jako preparat, który likwiduje pchły oraz zapobiegający występowaniu w owej przyszłości. Krople BAYER Advantage są proste w użyciu.

Co za tym idzie wystarczy zaaplikować w pewien sposób odmierzoną dawkę kropli. Aplikuje się je na kark naszego kota. Preparat rozchodzi się jednocześnie po ciele kota, co za tym idzie zapewniając ochronę przed pchłami przez okrągły miesiąc. W związku z czym krople bardzo skutecznie zabijają owe pchły, zapobiegając wgryzienia się w ciało. Główną zaletą jest na pewno przyniesienie dość szybkiej ulgi w czasie od trzech do pięciu minut, poza tym mają długotrwałe działanie. Wskazuje się również, iż musimy pamiętać, aby przechowywać je w suchym miejscu.