Menu

Jakie preparaty na pasożyty wybrać ?

   Ukazuje się, że na całym świecie mamy do czynienia z różnymi pasożytami bytującymi jednocześnie na naszych psach. Poza tym w wielu przypadkach pasożyty wywołują bądź przenoszą duża ilość chorób. Skutkuje to tym, że część z nich przenosi je również na właściciela. W związku z czym bardzo ważne staje się zapobieganie "pasażerów na gapę" u naszych pupilów. Co jednak powinniśmy zrobić. Wskazuje się, że poszczególne preparaty na pasożyty dla owych psów oraz obroże przeciw pchłom jak i również kleszczom, które oferuje określony sklep. Mamy zatem do czynienia z wyborem oraz niskimi cenami, które pozwolą jednocześnie wybrać produkty, zgodne z oczekiwaniami, a poszczególne opinie użytkowników ułatwią podjęcie decyzji. Jakie preparaty na pasożyty wybrać? To jest bardzo ważne pytanie.

   Należy przede wszystkim wskazać na ,,BAYER Advantix” są to krople dla naszych psów, które jednocześnie chronią skórę przed kleszczami, jak i również pchłami, komarami oraz meszkami. Wskazuje się, iż zabijają one pasożyty skóry oraz stanowią jednocześnie ochronę. Polecane są również dla psów lubiących jednocześnie kąpiele, które nie przepadają w żadnym wypadku za noszeniem dostępnej obroży. Wskazówką jest, iż można je również stosować u wszystkich suk w ciąży oraz tych karmiących.

Jednak musimy pamiętać, że nie należy ich podawać szczeniętom, które nie ukończyły siódmego miesiąca życia poniżej siódmego miesiąca życia. Poza tym weterynarze wskazują, że nie można ich stosować u kotów. Zatem ,,Krople BAYER Advantix” podaje się przy pomocą tak zwanej pipety oraz aplikuje się je na skórę karku naszego czworonoga. Można również wskazać na ,,DR SEIDEL Sabunol”, czyli bezzapachowa obroża przeciw kleszczom oraz pchłom dla psów – najczęściej dostępne są w kolorze szarym. Jest ona skuteczna oraz bardzo wygodna w tymże użyciu. Wskazuje się, że jest to nowoczesny, a zarazem trójskładnikowy preparat do zwalczania owych kleszczy oraz pcheł. Jest to połączenie imidakloprydu, jak i również piryproksyfenu czy permetryny, gdzie zapewnia jednak ogromną skuteczność działania. Wskazuje się, że owa obroża działa od razu po założeniu.