Menu

Pokarm dla chomika

Pokarmów dla chomików jest sporo. Do jednego zalicza się: VITAKRAFT Vita-C fort, czyli nać pietruszki granulowana dla gryzoni. Czym się charakteryzuje? Jest to mieszanka poszczególnych składników odżywczych dla naszych gryzoni. Jest to wartościowa paleta licznych witamin pozyskanych jednocześnie z czystej pietruszki z licznymi dodatkami składników, które są bogate w witaminę ,,C”. W związku z czym produkt wykonano specjalnie z pewną myślą o już dziennym zapotrzebowaniu na bardzo ważną witaminę C przez nasze świnki morskie. To właśnie przy pomocy Vita® C Forte inne gryzonie uzupełniają wszelki niedostatek witaminy C, która jest potrzebna dla wzmocnienia oraz odnowienia sił obronnych (życiowych).

Poza tym uzupełnienie tejże witaminy C w wymienionym organizmie poszczególnych gryzoni jest bardzo ważne w danych okresach tak zwanego zapotrzebowania spowodowanego jednocześnie dużym stresem, jak i również chorobą bądź ciążą. Do następnego można zaliczyć VITAPOL Trawa dla gryzoni. Czym ona się charakteryzuje? Wskazuje się, że właśnie z tej mieszanki licznych ziaren zawartej w przedstawianym produkcie uzyskamy pełnowartościową, a jednocześnie bogatą w ,,składniki odżywcze” oraz witaminy soczystą trawkę przede wszystkim polecaną w tak zwanym okresie jesienno zimowym. Następnym produktem jest na pewno DAKO-ART., czyli karma owocowa dla naszych gryzoni. Na stronie sprzedających można znaleźć informację odnośnie składu, który jest następujący: ,, krokiety ekstrudowane, orzech łuskany, orzech fistaszek, rodzynki, chips banan, pestki dyni, ryż preparowany, susz jabłko, susz ananas, biszkopt mielony”. Należy wskazać, że paczkę dwieście pięćdziesiąt gram możemy już nabyć za przeszło cztery złote.

   Następną jest na pewno MEGAN, czyli mieszanka dla gryzoni.  O niej się pisze, że jest to zestaw idealnie skomponowanych składników, pochodzenia egzotycznego. To właśnie w niej zawarte w mieszance owoce oraz nasiona w żaden sposób nie występują w tak zwanej karmie podstawowej, w związku z czym stanowią urozmaicenie diety. Poza tym odpowiednie dopasowanie licznych składników, doprowadza, że owy pokarm jest smaczny, a co za tym idzie gryzonie bardzo chętnie go konsumują.